niedziela, 18 października 2015

Pyszna kawa w domowych warunkach, czyli jaki ekspres do kawy wybrać?


Kawa zyskuje w naszym kraju coraz większą popularność. Nie chodzi wcale o to, że pije się jej coraz więcej, ale o to, że przywiązujemy większą uwagę do jej jakości, smaku i rodzaju. Oczywiście w domu ciężko przyrządzić tą najwyższej jakości.


Najlepsze ekspresy do kawy nie tylko są bardzo kosztowne, ale też zajmują dużo miejsca i są trudniejsze w utrzymaniu, a ich obsługą zajmują się światowej sławy bariści. Co więcej, mają do dyspozycji drogie, specjalnie wyselekcjonowane ziarna.


Nawet smakosz może jednak przyrządzić smaczną kawę w domu, a potrzebna do tego będzie odpowiednia mieszanka i oczywiście odpowiedni sprzęt. No właśnie, jaki ekspres do kawy wybrać? Zakup na pewno należy poprzedzić solidnym researchem, ponieważ rynek aż ugina się od kolejnych propozycji. 

Jeśli jesteś prawdziwym koneserem, raczej nie zadowolą cię modne ostatnio kapsułkowe ekspresy do kawy. Lepiej oszczędzić nieco więcej i kupić wysokiej klasy wariant ciśnieniowy. Kawa nie tylko będzie najsmaczniejsza, ale też najlepiej przyswajalna dla organizmu.

Mamy nadzieję, że szybko odnajdziesz swój ekspres idealny!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz